Beton architektoniczny to niezwykle trwałe tworzywo, stwarzające niezwykłe możliwości projektowe. Ostatnimi czasy zyskuje coraz więcej zwolenników i wcale się nie dziwię. Mnóstwo rozwiązań, kolorów, rozmiarów i faktur umożliwia stworzenie oryginalnej i ciekawej aranżacji w każdym wnętrzu. Wprowadź powiew nowoczesności i zdecyduj się na beton!

Szeroki wybór płyt betonowych oraz strukturalnych dekorów znajdziecie na stronie polskiej firmy MORGAN & MÖLLER, która dzięki wykorzystaniu najlepszych technologii gwarantuje lekkość i wytrzymałość swoich produktów.

Płyty dostępne są w standardowych wymiarach: 60×60 cm, 90×60 cm, 120×60 cm – inne formaty na specjalne zamówienie. Jeśli chodzi o wybór powierzchni, to mamy trzy możliwości: wykończenie gładkie (Silk), z wżerami (Rough) lub efekt marmuru (Marble). Płyty mogą być z otworami do widocznego systemu montażu (Gap), lub w wersji bez otworów (Plain) dla niewidocznego systemu montażu. Płyty z jednym lub dwoma zagiętymi rogami dają możliwość umieszczenia światła w powstałej szczelinie, tworząc ciekawe oświetlenie. W ofercie występują też płyty strukturalne o wymiarach 60 x 60 cm (Paper Crush i Roly-Poly).

Kolory wybieramy z  podstawowych czterech odcieni: jasnoszary (Mist), ciemnoszary (Typhoon), biały (Frost), antracytowy (Storm). Istnieje również możliwość wykonania płyt w kolorach zbliżonych do palety RAL.

 

 

 

 

 

www.morgan-moller.com