omniebg

Szukając w Internecie produktu prostego, aczkowiek z pomysłem natknęłam się na pracownię meblarską DigiCut. Firma zajmuje się projektowaniem i produkcją mebli. Ich głównym surowcem jest sklejka drewniana, która ze względu na swoją budowę
oraz format pozwala na bardzo szerokie zastosowanie oraz wykorzystanie innowacyjnych metod produkcji takich jak maszynowe wycinanie elementów przy użyciu komputerowo sterowanych frezarek, dlatego też każdy produkt zaczyna swoją drogę jako model 3D co pozwala nam zaoszczędzić czas oraz materiał jak i dopracować każdy nawet najdrobniejszy jego szczegół.

Tajniki sztuk meblarstwa właściciele firmy poznali w trakcie pracy w Londyńskiej pracowni meblarskiej Unto This Last. Możliwości pracy nad różnymi projektami, innowacyjne podejście do technologii i materiałów oraz styczność z tradycyjnym rzemiosłem była bardzo ekscytująca i pozwoliła spojrzeć na świat produkcji mebli w sposób świeży i nieszablonowy.

Firmie DigiCut bliska jest estetyka prostoty, funkcjonalności przy wykorzystywaniu naturalnych materiałów. Stawiamy nacisk na walory estetyczne produktu oraz na to aby zachowanie atrakcyjności mebla trwało pomimo upływu czasu.

Poniżej zdjęcia produktów:

debowy debowy1 mini-chest slab polka

Zapraszam na ich stronę www.digicut.pl